Kurumsal

Webtures Hakkında

Seo alanında çeşitli deneyimler edindikten sonra bu deneyimlerini ve yeni bilgilerini güncel olarak paylaşmayı amaçlayan Kaan Gülten, bu düşüncesi için AutoCADHocasi.com isimli sitesinden de ilham alarak 10 Aralık 2009 tarihinde SeoHocasi.com sitesini kurmuştur.

Firmalaşma sürecinde ajans ismi olarak Web Girişimleri üzerinde yoğunlaşarak, ingilizce karşılığı olan Web Ventures kelimelerinin birleşimiyle Webtures ismi doğmuş ve 4 Ocak 2011 de domain tescillenerek yayına başlanmıştır. Firma kurulumu 7 Haziran 2011 olan Webtures artık Seo ve online girişim sektöründe adından bahsettirecek bir konuma gelmenin başlangıcını yapmış bulunmaktadır.


Ticario Hakkında

2013 yılında ise ülkemizde standart ve artık klasikleşmiş diyebileceğimiz yazılımlara rakip olacak, esnek, kullanıcı odaklı ve sürekli geliştirilebilir özelliklere sahip, Ticario ile e-ticaret alanında da ilerlemeyi hedeflemiştir.

Ticario e-ticaret yazılımlarına yeni bir soluk getirmeyi hedeflemiş, esnek bir yapıya sahip, sadece satıcıyı değil, tüketici ve firma odaklı sürekli gelişme gösteren, güvenlik ve geliştirilebilirlik olarak üst düzey bir yapıda kodlanmış Türkiye'nin en yeni e-ticaret yazılımlarındandır.


Hedeflerimiz:

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ticario yazılımını sürekli olarak geliştirmek,

Rakiplerimize istinaden, verilecek hizmetin sadece satışını sağladığımız yazılımla ilgili değil, SEO, SEM ve sosyal medya konularını da kapsaması,

Global olarak hizmet veren uluslararası firmaları da takip ederek, ülkemizde daha önce yapılmamış özellikler ile bu alanda yol gösterici olmak,

Türkiye'de e-ticaret paket yazılımları arasında lider ve öncü kuruluş olmak.


Misyonumuz:

Müşteri odaklı çalışan, kişiye özel sunumlar sunan ve tüm geliştirmelerini bu yönde yürüten enden kurum olmak.


Vizyonumuz:

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda lider ve global bir marka olmak.

0 216 494 09 27