Müşteri Yorumları

 • Celalettin Gezer

  Devamı

  İnternet üzerinden firmanız ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız siz de Ticario ile bu yola çıkmalısınız. Yürüttüğü seo optimizasyonu ile bizim sitemizi çok cüzi rakamlara Google' da en üst sıralara çıkarmayı başardı. Ve bu o kadar kısa sürede oldu ki bir anda sektörde en çok tercih edilen firma olduk. Bu hizmetlerden dolayı Ticario' ya memnuniyetimi sunuyorum.

 • Cem Kozal

  Devamı

  Yeni kurulan şirketimizin tanıtımı esnasında karşılaştığımız Ticario e-ticaret yazılımları ticari olarak ilerleyişimizi sağlam adımlarla atmamızı sağlamıştır. Yaptıkları tanıtım ve pazarlama sayesinde adımızı büyük oranda farklı kitlelere ulaştırmıştır. Oluşturulan yazılımların etkisi ile ürünlerimizin online satışı yapılırken fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra Ticario yazılımları bloglar şeklinde firma bilgilerini ve haberlerini yayınlamaktadır.

   

 • Merve Yüksektepe

  Devamı

  Firmam uzun zamandır ticaret yapmakta yalnız kısa zaman öncesine kadar başarıyı tam olarak sağlayamamıştık. Hiç bir işimizde tam olarak verim alamamamızın nedeni sonradan anladık. Hiç bir işimizde tam olarak bir düzen yoktu. Ortaya çıkan açıklıklar için bir düzenleme sistemini satın aldık. Oldukça uygun bir fiyat sunan Ticario ile artık çok rahatız.

 • Hasan Er

  Devamı

  Ticario ile çalışmadan önce çalıştığım diğer yazılımcılardan aldığım sonuç hep hüsran ile sonuçlandı. Hedeflediğin kitleye maalesef ulaşamadım ve boşuna zaman kaybım oldu. Ticario ile tanıştıktan kısa bir süre sonra her şeyin olumlu anlamda değiştiğini fark ettim bu durum hem iş yerim hem de kendim için çok iyi bir durum oldu. Üstelik Ticario sistemini kullanamayacağıma dair endişelerim vardı. Ancak sene boyunca verdikleri beş defaya mahsus ücretsiz eğitimleri sayesinde bu sorunu da aşmış bulundum. Ayrıca Ticario' nun SEO konusundan destek sağlaması da bu sistemi farklı kılıyor. Teşekkürler Ticario.

   

 • Murat Ak

  Devamı

  E-ticaret paketleri için verilen fiyatlar çok uygun. Fiyatların yıllık olarak ödenebiliyor olması da çok güzel. Özellikle iş hayatına yeni atılanlar için bilgi çağına uygun geniş kitlelere ulaşılabilecek bir alt yapı oluşturmaya yardımcı e-ticaret sayfaları hazırlıyorlar. Ayrıntılara çok büyük önem verilmiş. İstenilen her türlü bilgiyi görebileceğimiz bir sayfa düzeni olduğu başarılı bir firma olduğunu kanıtlamış.

   

 • Mehmet Çongar

  Devamı

  Ticario ile e ticaret yazılım hizmeti almadan önce bir türlü siteden istediğim verimi alamıyordum. Sizin sayesinde doğru yönlendirme ve uygulama ile çok daha fazla ziyaretçi çeken ziyaretçilerin beğenisini kazanan adres olmayı başardım. Aynı zamanda hiç bir online sıkıntı ile de karşılaşmadan yayın hayatımıza devam ediyorum. Desteğiniz ile artık popüler sayfalar arasında yerimizi aldık. Teşekkürler.

   

 • Hüseyin ihsanoğlu

  Devamı

   Firmam konusunda başarılı olduğumuz kanaatindeydik. Bir inceleme yaptığımda aslında çok fazla açığımız olduğunu işlerde hiç düzen olmadığını fark ettim. Daha çok kar elde edebilmenin tek yolunun düzenli bir iş olduğunun farkına vardım. Bu konuda arkadaşlarımın önerisi ile Ticario ile tanıştım. Artık bütün işlerimin düzeni çokta uygun fiyatlar ile Ticario' ya emanet ediyorum.

   

 • Kerim Nazlıgil

  Devamı

  Ticario ile tanıştıktan sonra şirketimiz artık internet üzerinde en üst sıralara çıkmayı başardı. Artık firmamızın ürünleri ile ilgili yapılan aramalarda bizim sitemiz en üste çıkarak bize yapılan başvurular da gün geçtikçe artmakta. İşte Bu yüzden iyi ki Ticario ile çalışmışım. Bu şekilde e-ticaretin de ne kadar önemli olduğunu öğrenmiş oldum.

 • Burcu Oğlakçı

  Devamı

  İnternet üzerinden satış yapmak için sorunsuz bir e ticaret yazılına sahip olmak istiyordum. Sunduğunuz farklı paket tercihleri ve her zaman gösterdiğiniz ilgi sayesinde artık bunu mükemmel bir şekilde başarmaya devam ediyoruz. Sizinle çok daha güçlü olduğumuzu ve hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizi gördükçe ne denli doğru bir seçim yapmış olduğumuzu da bir kez daha görmüş olduk. Teşekkürler Ticario.

   

 • Esra Tuzakkar

  Devamı

  Sizin sayenizde tam da istediğim gibi bir e ticaret yazılımı ile site yayınına devam ediyorum. Her açıdan mükemmel performans ve verim sağlayan bir site sahibi olmak en büyük hayalimde ve en iyi teknolojilere sahip bir satış adresine sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Kusursuz desteğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Herkese Ticario’ yu tercih etmesi için öneride bulunacağım.

   

 • Sergen Özkurt

  Devamı

  E-ticaret yapmak istiyordum hep duyardım bu devirde kazanç e-ticaret de diye. Ama çokta anlamıyordum. İyi bir desteğe ihtiyacım vardı. İnternette araştırma yaparken www.ticario.com ile karşılaştım. Hem satıcı hem firma hem tüketici odaklı e ticaret yazılımı olan Ticario ‘yu kesinlikle tavsiye ediyorum. İşinizi büyütmek için destek arıyorsanız kesinlikle doğru seçim. Üstelik satacağınız ürünü siz belirlersiniz. Satışı yasal olan her şeyi profesyonel bir yöntemle satabilirsiniz. Ticario işinize doğru destek o diyorum. Saygılar.

   

 • Selim Kırbaç

  Devamı

  E-ticaret sitemi yayın hayatına başlattığım andan beri bir türlü istediğim verimi alamıyor ve özellikle arama sayfalarında listelenemiyordum. Ancak Ticario ile yola çıktığım andan beri tamamen seo uyumlu bir hizmet alıp kısa süre içerisinde iç hacmini ve günlük hit sayısını arttıran bir site olmayı başardım. Sizlere bu yüzden çok teşekkür ederim.

   

 • Hüseyin Bozkurt

  Devamı

  Ticaretle uğraştığım ilk günden beri yanımda olan bu firma her konuda benden tam not almayı başladı. Kargo işlerimden tutun e- posta işlemlere kadar her türlü sorumluluğu yerine getiren firma ile daha uzun yıllar çalışmaya niyetliyim. Siz de Ticario ile ticaretinize bir anlam katabilir yürüyen işlerinizi daha akıcı hale getirebilirsiniz. Artık her şey bizim için çok kolay.

   

 • Tuğse öztaş

  Devamı

  Firmam adına verdiğim hizmeti tüketicilere ulaştırmam için bir şeyler yapmam gerekiyordu. Ama küçük bütçelerle nasıl bir reklam yapmalıydım bilmiyordum. İnternette gezinirken Ticario ile karşılaştım. Seo hizmeti ile tanıştım ve internet sitem için çok güzel bir hizmet sundular. Ayrıca geri dönüşler ise beni memnun edecek derecede fazla oluyor. Güzel hizmetlerinden dolayı Ticario’ ya teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Türkmen İlkay

  Devamı

  Daha yeni kullanmaya başlamama rağmen daha önce kullandığım sistemlere göre çok daha başarılı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Öncelikli tercih sebebim seo uyumlu olmasıydı ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Yazılım güncellemeleri ile kendini geliştirmeye devam eden bir sistem olmasından ötürü gelişen ihtiyaçları rahatlıkla karşılar hale geliyor. Kesinlikle önerilir. Siz de Ticario sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. 

 • Mersin Kurtoğlugil

  Devamı

  Günümüzde online alışverişlere artış çok fazla olduğunu fark etmemle birlikte yeni bir arayış içerisine girdim ürün ve hizmetlerim en iyi şekilde hedef müşterilere ulaşmalıydı. Ticario E-ticaret yazılımı ile şirketimin itibarının daha çok artmasına zemin hazırlamakla birlikte şirketimin satış potansiyelindeki artışlarında hızlanmasına neden oldu. Böylelikle uzun zamandır aradığım bu olumlu etkilerin bana kısa sürede dönüş yapmasını sağladı.

   

 • İlayda taş

  Devamı

  E-ticaret sektöründe neredeyse tüm scriptleri kullanma fırsatı yakaladım bugüne kadar. Ancak hepsinin muhakkak bir menfi noktası bulunuyordu. Ticario'nun paketleri hem fiyat hem de içerik bakımından doyurucu. Diğer sistemler ile yapılamayan birçok işlemi bu şekilde yapma imkânına kavuştum. Bu nedenle diğer sitelerimde kullandığım sistemleri de değiştirme kararı almış bulunmaktayım. Yakın zamanda umarım hepsinde bu yazılımı kullanacağım.

 • Beyza Öztürk

  Devamı

  Gelişmiş bir e-ticaret sitesine nasıl sahip olabilirim diye araştırma yaparken size denk gelmiştim. Son ümidim olarak her yönden problemsiz bir site adına sizlere danıştım ve çok kısa sürede aldığım mükemmel hizmeti göründe iyi ki sizi tercih etmişim diyorum. Arama sayfalarında üst sıralarda yer alan ve seo uyumlu bir portal ile başarılı bir yayıncılık yapıyorum. Beni bu başarıya ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim Ticario.

0 216 494 09 27