Neden Ticario?
SOSYAL MEDYAYA HÜKMEDECEKSİNİZ!

Günümüzde sosyal ağlar en büyük tanıtım alanlarından. İnternet kullanıcılarının birden fazla sosyal ağda hesapları var. Peki sizin altyapınız sosyal ağlarla entegre mi? Ticario Facebook, Twitter, Google Plus gibi öne çıkan sosyal ağlarla tam entegre çalışır. Ürün, kategori ya da markalarınızı sosyal ağlardaki takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanır. Sosyal ağ hesaplarınıza özel kampanya yapabilir, böylece ziyaretçileriniz ya da müşterilerinizle direk iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarıyla kayıt olmak çok kolay; ziyaretçilerinizin tek bir Facebook İle Bağlan butonuna tıklamasıyla üyeniz olmasını sağlayabilirsiniz.

HERŞEY SEO'YA UYUMLU DİZAYN EDİLDİ

Alanında uzman SEO ekibi Ticario'yu sizin için %100 SEO uyumlu hale getirdi!

Ticario'nun benzersiz SEO altyapısıyla zirveyi hedefleyin! Site içi optimizasyonda benzersiz özellikler Ticario'da! Site içi genel SEO tanımlamalarınızı, kategori, marka ya da ürüne özel SEO çalışmalarınızı güvenle ve kolayca yapabilirsiniz. Ürüne özel etiketleme sistemi sadece Ticario'da. Ürünlerinize özel olarak yapacağınız etiketlemeleri arama motorları çok sevecek. Dahası da var. Tasarım ve kodlama yapısı tamamen SEO dostu olacak şekilde yazıldı. W3 Validator kuralları dikkate alınarak hazırlanan Ticario siz e-ticarete başlarken yükselmenizi hedefliyor.

7 Gün 24 Saat Anlık Destek
7 GÜN 24 SAAT ANLIK DESTEK

Ticario işinizi en az sizin kadar önemsiyor! Mağazanızın daima aktif ve ulaşılabilir olması için yaşayabileceğiniz tüm sorunları önceden düşünerek hazırlandı. Ancak buna rağmen bir olumsuzluk yaşarsanız uzman destek ekibiyle dilediğiniz an çözüm sunuyor, sorularınızı cevaplamak için hazır bekliyor.

Her Ayrıntıyı Kontrol Edin
HER AYRINTIYI KONTROL EDİN

Bugün ne kadar ziyaretçi karşıladınız? Ne kadar satış yaptınız? Peki bu hafta ay da bu ay? Tüm bunları tek bir ekrandan görebilirsiniz. Üstelik sadece bunlarla da sınırlı değil. Site hız performansınız nasıl? Ziyaretçileriniz en çok hangi kategorinizi inceliyor? Hangi ürünlerinizi çok seviyor? Kaç üyeniz var? Tüm bu soruların cevaplarını Ticario sizin için anlık olarak tutuyor. Ticario işini çok iyi biliyor, siz de hesabınızı.

0 216 494 09 27