Full Seo Uyumlu E-Ticaret Sistemi

Seohocasi.com ekibi tarafından tespit edilen e-ticaret sistemlerindeki eksiklikler ve ihtiyaçların ardından ilk temelleri atılan e-ticaret sistemi Ticario artık yayında! Hem kullanıcı hem de arama motorları dostu Ticario sanal mağazacılık konusunda bir firmanın tüm istek ve ihtiyaçlarına çözüm üreten bir yapıda kurulmuştur. 

 

Ticario Satış ve Çözüm Odaklı

 

Seo uyumlu e-ticaret sistemi Ticario müşterilerinizin sitenizde kolay bir şekilde alışveriş yapabilmesi için kolay, hızlı ve tamamen sonuç odaklı yani satış odaklı bir yapıdadır. E-ticaret sektöründe bir kişi alışveriş yaptığı sitede hiçbir sorun yaşamaz ve istediği ürünü satın alır ise o siteye olan güveni artar. 

 

Sorunsuz bir alışveriş yapılması için sağlayacağınız alt yapı ve sistem ne kadar güçlü olur ise müşterilerinizin sitenizden periyodik olarak alışveriş yapmasını sağlarsınız. Ticario tamamen müşterilerinizin sitenizi kolay bir şekilde kullanarak alışverişlerini sağlamasındaki alt yapıyı sunmaktadır. 

 

Ticario İle Arama Motorları Uyumu

 

Günümüzde birçok e-ticaret yazılımında seo uyumlu veya seo dostu ibarelerini görmeniz mümkündür. Fakat seo alanında uzman olan Seohocasi.com ekibi piyasada bulunan neredeyse tüm e-ticaret sistemlerini inceleyerek bunların yetersiz kaldığını fark etmiştir. 

 

Seo aslında sitenin tasarımından yazılımına tüm iç donanımında başlamaktadır. Ticario gereksiz tüm kodlardan arındırılmış, W3C standartlarına uygun, arama motorları ile uyumlu link yapısı ve son teknoloji yazılım dilleri kullanılarak oluşturulduğu için tamamen seo odaklı bir mağaza fırsatı sunabilmektedir. 

 

Seo Uyumlu E-ticaret Sistemi Faydaları 

- Ürünleriniz ve hizmetleriniz daha üst sıralarda yer alır.  

- Üst sıralarda olmanız daha fazla ziyaretçi almanızı sağlar. 

- Ziyaretçileriniz arttıkça satışlarınız artar ve kazançlarınız yükselir. 

- Sitenizin hem maddi hem de manevi değeri artar. 

 

 

 

0 216 494 09 27