Sıkça Sorulan Sorular

 • Ticario Nedir

  Devamı

  Ticario e-ticaret yazılımlarına yeni bir soluk getirmeyi hedeflemiş, esnek bir yapıya sahip, sadece satıcıyı değil, tüketici ve firma odaklı sürekli gelişme gösteren bir e-ticaret yazılımıdır.

 • SSL Nedir ?

  Devamı

  SSL Secure Socket Layer kelimelerinin kısaltması olup, Türkçe karşılığı Güvenli Soket Katmanı olarak geçmiştir. İnternet üzerinde paylaşılan verilerin güvenliğini sağlamak amacıyla üretilen bu protokol, Netscape firması tarafından üretilmiştir. Ticario'da ve e-ticaret alanında ise sistem üzerinden yapılan veri paylaşımlarının (örneğin kredi kartı bilgileri) şifrelenerek bankaya iletilmesini sağlarken, bu şifrenin sadece banka tarafından çözülmesi sağlanmıştır.

 • Ticario İle Nasıl Ödeme Alabilirim?

  Devamı

  Ticario ile kredi kartı, havale ve kapıda ödeme ve PayPal ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme alabilirsiniz.

 • Hangi Dijital Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

  Devamı

  Ticario gelişmeye açık bir şekilde yazılmıştır. Günümüzde öne çıkan pek çok ödeme yöntemini desteklediği gibi gelecekte ortaya çıkacak ödeme yöntemlerini de destekleyecektir. Şu anda sanal poslar, PayU, PayPal ve Izyico ödeme sistemleri paketlerimizde mevcuttur.

 • Sanal POS Nasıl Kullanabilirim?

  Devamı

  Ticaroda da sanal pos kullanmak için bankalarla anlaşma yapmalısınız. Bankaların size vereceği verileri admin panelinizden girdiğinizde, sistem otomatik çalışmaya ve kredi kartları üzerinden çekim yapmaya başlayacaktır.

 • SEO Nedir ?

  Devamı

  Seo kısaca Arama Motoru Optimizasyonu olup, sitenizin arama motorlarında sonuçların üst sıralarda çıkmasını sağlayan geliştirmeler bütünüdür.

 • Ticario SEO Uyumlu mu?

  Devamı

  Ticario muhteşem özellikleri ile yeni e-ticaret yazılımları arasında trend haline geliyor! Gün geçtikçe e-ticaret sayesinde internet siteleri üzerinden ürün/hizmet satışlarına rağbet artıyor. Yeni açılan mağazalardan bazıları satışlarını ve gelirlerini ikiye katlarken bazıları ise beklediği ilgiyi görememekten şikayet ediyor. 

   

  Bir e-ticaret sitesinin tamamen satış sürecini sağlıklı geçirebilmesi için gereken şartlar bulunmaktadır. 

   

  Site İçi Şartlar 

  Sitenin öncelikle insanlara güven sağlayarak onların gönül rahatlığı ile o siteden alışveriş yapmasını gerçekleştirmek gerekir. Örneğin SSL sertifikası olarak nitelendirilen ve kredi kartı işlemlerinde müşteri bilgilerini koruyan bir nitelik bulunması sitenin güvenilirliğini arttırmaktadır. 

   

  Kaliteli ve profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve firmanızın prestijini, kurumsal itibarını aynı şekilde internet dünyasına taşımak istiyorsanız tercihinizi Ticario e-ticaret paketinden yana kullanabilirsiniz. 

   

  Neden Ticario?

  - Seo uyumlu eticaret paketi Ticario aynı zamanda arama motoru optimizasyonu hizmeti veren Seohocasi.com ekibi tarafından tamamen alışveriş yapan müşteri davranışlarını inceleyerek oluşturulmuş bir sistemdir. 

  - Ticario sistemi içerisinde gereksiz kodlar, siteyi yavaşlatan sorgular ve site içi optimizasyonu düşürecek hiçbir etken barındırılmamaktadır. 

  - Ticario tamamen satıcı tabanlı bir alt yapı ile satış odaklı bir iş akışına sahiptir. 

  - Kolay ve kullanışlı yönetim paneli sayesinde daha etkin bir kullanım imkanı sunarken, firma olarak hata yapma riskini de minimum orana indirmektedir. 

  - Sizlere e-ticaret sürecinizde yardım edecek teknik destek ekibimiz istediğiniz her an yardımcı olmak için hazır beklemektedir. 

  - En ekonomik ve profesyonel e-ticaret yazılımıdır. Piyasa değeri 3.000 TL olan Ticario kısa süreli kampanya indirimi sayesinde 999 TL’den satışa sunulmaktadır. 

  - Ticario e-ticaret paketini satın alan kişilerin aynı zamanda Seohocasi.com tarafından yapılan seo çalışmaları fiyatlarında da büyük avantajlar yakalayabilmektedirler. 

 • Ticario İle Ne Satabilirim?

  Devamı

  Ticario'da ürün türünü ve ürünlerinizi siz belirlersiniz. İnternet üzerinden herhangi bir ürün, hizmet ya da yazılım satabilirsiniz. Ancak kanunlar çerçevesinde yetişkinlere özel ürünler gibi satışı yasal olarak izin verilmeyen ürün ya da hizmet satışına izin verilmemektedir.

 • Teknik Bir Sorun Yaşarsam Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

  Devamı

  Ticario günün her saati yazılı, mesai saatleri içerisinde ise telefon ile teknik destek sağlamaktadır. Bilgi Bankası bölümümüzde cevabını bulamadığınız soruları bize günün her saati sorabilirsiniz. Maksimum cevap verme süremiz 48 saattir.

 • Yazılımı İlk Defa Kullanacağım. Ne Yapacağımı Bilmiyorum

  Devamı

  Ticario sistemini kullanmaya karar veren müşterilerimiz 1 sene boyunca maksimum 5 defa olmak koşuluyla ücretsiz eğitim alabilirler. Eğitim için 2  gün önceden randevu talep etmeniz gerekmektedir.

 • Yeni Güncellemelerde Ücret Ödeyecek miyim?

  Devamı

  Hayır. Bir defa sahip olduğunuz Ticario yazılımında paket kullanım süreniz boyunca güncelleme için ek ücret ödemezsiniz.

 • Teknik Destek Almak İçin Ücret Ödeyecek miyim?

  Devamı

  Hayır. Bir defa sahip olduğunuz Ticario yazılımında paket kullanım süreniz boyunca teknik destek almak için ek ücret ödemezsiniz.

 • Üyelerime Toplu Mail Atmak İstiyorum. Yapabilir miyim?

  Devamı

  Sisteminize üye olmuş üyelerinize topluca mail atabilirsiniz. Ancak SPAM mail olarak algılanmasını önlemek ve maillerinizde başarılı sonuçlar almanız için günlük toplu mail gönderim adetleri sınırlıdır.

 • Sistem Güvenli mi?

  Devamı

  Ticario son derece güvenli bir alt yapıya sahiptir. Müşterlerinizin güvenliği için 128 BIT SSL sertifikası kullanılmakta, böylece banka ile kurulan tüm bağlantılar ve aktarılan veriler şifrelenmektedir.

 • Sanal POS sistemi ni nasıl kullanırım?

  Devamı

  Ticaroda da sanal pos kullanmak için bankalarla anlaşma yapmalısınız. Bankaların size vereceği kodu admin panelinden girdiğinizde sistem otomatik çalışmaya başlıcaktır.

 • Kendi temamı nasıl sisteme uygularım?

  Devamı

  Ticaroya tema entegre etme işlemi bizim tarafımızdan yapılmaktadır. tasarim@ticario.com adresine temanızın html dosyalarını .rar ya da .zip formatında bize yollayabilirsiniz. Tema entegresyon ücretleri için müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

0 216 494 09 27