Ticario SEO Uyumlu mu?

Ticario muhteşem özellikleri ile yeni e-ticaret yazılımları arasında trend haline geliyor! Gün geçtikçe e-ticaret sayesinde internet siteleri üzerinden ürün/hizmet satışlarına rağbet artıyor. Yeni açılan mağazalardan bazıları satışlarını ve gelirlerini ikiye katlarken bazıları ise beklediği ilgiyi görememekten şikayet ediyor. 

 

Bir e-ticaret sitesinin tamamen satış sürecini sağlıklı geçirebilmesi için gereken şartlar bulunmaktadır. 

 

Site İçi Şartlar 

Sitenin öncelikle insanlara güven sağlayarak onların gönül rahatlığı ile o siteden alışveriş yapmasını gerçekleştirmek gerekir. Örneğin SSL sertifikası olarak nitelendirilen ve kredi kartı işlemlerinde müşteri bilgilerini koruyan bir nitelik bulunması sitenin güvenilirliğini arttırmaktadır. 

 

Kaliteli ve profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve firmanızın prestijini, kurumsal itibarını aynı şekilde internet dünyasına taşımak istiyorsanız tercihinizi Ticario e-ticaret paketinden yana kullanabilirsiniz. 

 

Neden Ticario?

- Seo uyumlu eticaret paketi Ticario aynı zamanda arama motoru optimizasyonu hizmeti veren Seohocasi.com ekibi tarafından tamamen alışveriş yapan müşteri davranışlarını inceleyerek oluşturulmuş bir sistemdir. 

- Ticario sistemi içerisinde gereksiz kodlar, siteyi yavaşlatan sorgular ve site içi optimizasyonu düşürecek hiçbir etken barındırılmamaktadır. 

- Ticario tamamen satıcı tabanlı bir alt yapı ile satış odaklı bir iş akışına sahiptir. 

- Kolay ve kullanışlı yönetim paneli sayesinde daha etkin bir kullanım imkanı sunarken, firma olarak hata yapma riskini de minimum orana indirmektedir. 

- Sizlere e-ticaret sürecinizde yardım edecek teknik destek ekibimiz istediğiniz her an yardımcı olmak için hazır beklemektedir. 

- En ekonomik ve profesyonel e-ticaret yazılımıdır. Piyasa değeri 3.000 TL olan Ticario kısa süreli kampanya indirimi sayesinde 999 TL’den satışa sunulmaktadır. 

- Ticario e-ticaret paketini satın alan kişilerin aynı zamanda Seohocasi.com tarafından yapılan seo çalışmaları fiyatlarında da büyük avantajlar yakalayabilmektedirler. 

0 216 494 09 27